Niestety Twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje wymaganej wersji programu flash player.
Zapraszamy na Nokaut.pl Telewizory i akcesoria!
Pobierz najnowszą wersję Flash Playera

Kilka praktycznych rad:

1.  Nie skupiaj się zbytnio na tym jak coś jest zrobione, tylko skup się na tym jak Ci to smakuje.
 
2.  Jeśli masz sprawdzony przepis, najpierw przygotuj potrawę wg niego. Jednak jedząc ją zastanów się co byś w niej        zmienił i następnym razem przygotuj ją po swojemu. Gwarantuję, że stworzysz nowe danie!

3.  Jeśli Twoje próby okażą się nie udane…… nie przejmuj się. Nauka wymaga poświęceń.

4.  Nie bój się eksperymentować. Najgorsze co może się stać to tylko to, że potrawa Ci nie wyjdzie. A przecież to nie          koniec świata !

5.  Gdy chcesz sprawdzić czy danie jest dobrze doprawione, najpierw je lekko przestudź, nigdy nie próbuj gorących          potraw.

6. Nie bój się wykorzystywać rąk do mieszania potraw np. surówki, sałatki. Dotyk to jeden ze zmysłów i jest bardzo           przydatny w sztuce kulinarnej (każda potrawa ma swoją konsystencję i tylko dotyk umożliwia jej dokładne poznanie).     Umyte dłonie są też świetnym narzędziem w kuchni i niesamowicie usprawniają pracę.

7. Staraj się brudzić jak najmniej naczyń. Sprzątanie po gotowaniu trzeba ograniczać do minimum bo mogłoby zepsuć       całą zabawę.

8. Pamiętaj, że mamy XXI wiek i warto wykorzystywać także do gotowania zdobycze techniki np. roboty, miksery itp.         ( i  nie mówię tutaj o wymyślnym, drogim sprzęcie).

9. Co warto mieć zawsze w domu aby móc ugotować obiad: jajko, makaron, ziemniaki, cebula, mąka,                            włoszczyzna        świeża lub mrożona, śmietankowy serek topiny. Jeśli masz taką bazę to reszta to tylko              dodatki. 

Kreator stron www - przetestuj!